Podnosimy kwalifikacje

Podnosimy kwalifikacje

INFO

Nasza jednostka od pewnego czasu systematycznie rozwija się. Doposażamy się w nowy sprzęt, który ułatwia nam działania ratownicze, a także uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. W dniach od 6 do 22 czerwca, w budynku naszej remizy odbywał się kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, dla strażaków ochotników z Powiatu Gorlickiego. Zajęcia odbywały się w piątki, soboty oraz niedziele. Wysoki poziom tego szkolenia potwierdza fakt iż wykładowcami byli członkowie zespołu Ratownictwa Medycznego z wieloletnim doświadczeniem, którzy w perfekcyjny sposób nauczyli nas jak najlepiej pomóc poszkodowanemu a także udzielili wielu cennych wskazówek.
 Kurs zakończył egzamin potwierdzający zdobytą wiedzę oraz umiejętności w zakresie udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Miło jest nam poinformować iż 4 druhów naszej OSP uczestniczyło w tym kursie, a są to: Lucjan Ligęza, Dominik Kotowicz, Dawid Kotowicz oraz Szymon Radzik. Wszyscy zdali egzamin oraz uzyskali tytuł Ratownika Medycznego. Poziom wyszkolenia naszych druhów ciągle wzrasta i wzrastał będzie, ponieważ już dziś zapowiedziane są wszelkiego rodzaju kursy, na które dobrowolnie druhowie poświęcają swój wolny czas aby w potrzebie skutecznie nieść pomoc potrzebującym. Dzięki Urzędowi Gminy w Łużnej możemy się szkolić, rozwijać aby sprawnie pomagać innym ludziom.

 

Fotorelacja wkrótce…

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress