Pożar budynku gospodarczego w Biesnej

Pożar budynku gospodarczego w Biesnej

Interwencje

Dnia 06.06.2014 r nasz jednostka została zadysponowana do pożaru świeżego siana w miejscowości Biesna. Pożar rozpoczął się na wozie drabiniastym, na którym znajdowało się świeże siano. Pożar udało się szybko opanować, przez co straty były nieznaczne.

Wczoraj tj. 11.06.2014 r. o godzinie 23.50 ponownie zostaliśmy wezwani do pożaru tego samego budynku. Tym razem po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastęp naszych druhów zastał budynek w całości zajęty płomieniami. Na miejscu pojawiły się dwa nasze zastępy. Działania polegały głównie na podaniu prądu wody w natarciu oraz obronie, a także zaopatrzeniu wodnym. W pobliżu miejsca pożaru znajdował się inny, nowo wybudowany budynek gospodarczy, który zabezpieczaliśmy przed zajęciem go płomieniami, przez podanie prądu wody.

Na miejsce akcji zostały wezwane również inne jednostki takie jak: PSP Gorlice, OSP Biesna, OSP Siedliska, OSP Szalowa, OSP Biecz, OSP Bobowa, OSP Dominikowice, OSP Racławice. W sumie na miejscu zdarzenia pracowało 12 zastępów straży pożarnej. Dodatkowo został wezwany partol policji oraz pogotowie energetyczne.

 

Autor: dh. Dawid Kotowicz

fot: www.luzna24.pl

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress