Lądowanie śmigłowca LPR

Lądowanie śmigłowca LPR

Bez kategorii

W dniu: 15.05.2013 r. nasza jednostka została zadysponowana przez PSK w Gorlicach do przygotowania lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.  Naszym zadaniem było zabezpieczenie przed wtargnięciem osób trzecich oraz uprzątniecie murawy na Stadionie w Łużnej.

W akcji uczestniczyły zastępy straży pożarnej z OSP Łużna oraz JRG Gorlice. Jednostka LPR została wezwana z powodu zaistnienia konieczności szybkiego transportu oparzonego dziecka do szpitala w Krakowie – „Prokocim”.

 

Autor: dh Piotr Wojna

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress