Zostań jednym z nas!

Masz ukończone 18 lat? Chcesz zrobić coś dla innych? Jeśli lubisz czuć adrenalinę, która towarzyszy strażakom podczas akcji, wstąp w szeregi czynnych członków naszej jednostki. Chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszej remizy w soboty od godziny 18. Z chęcią oprowadzimy Cię po jednostce, zaprezentujemy sprzęt, oraz udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Osobom, które zdecydują się dołączyć do nas, możemy zaoferować :

• pełne umundurowanie strażaka
  • różnego rodzaju szkolenia (szkolenie podstawowe strażaków – ratowników, szkolenie z zakresu ratownictwa techniczne oraz medycznego i wiele innych)
  • udział w ćwiczeniach organizowanych przez naszą jednostkę oraz przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej
  • udział w różnego rodzaju pokazach organizowanych podczas festynów
  • udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych prowadzonych na terenie przede wszystkim naszej gminy, ale w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego również na terenie całego województwa małopolskiego, a nawet całego kraju
  • udział w uroczystościach kościelnych oraz państwowych
  • możliwość decydowania o życiu jednostki poprzez głos na zebraniu walnym
  • możliwość wybierania i bycia wybieranym do zarządu i innych władz, delegacji itp.
  • miłą atmosferę, możliwość spotkania ze strażakami wieczorem
  • co najważniejsze satysfakcję z wykonanej pracy, po każdej akcji zakończonej sukcesem

Czego Oczekujemy od Ciebie ?
Oczekujemy przede wszystkim chęci do współpracy, zaangażowania w życie jednostki, oraz poświęcenia odrobiny swojego wolnego czasu dla innych.

Chętni w celu uzyskania dodatkowych informacji mogę się również skontaktować z nami:

E-mail – info@ospluzna.pl
516 463 185 – dh Dawid Kotowicz