Ferie 2014 z druhami OSP Łużna

Ferie 2014 z druhami OSP Łużna

Bez kategorii

Druhowie OSP Łużna oraz członkowie MDP pragną zaprosić wszystkich miłośników Straży Pożarnej, dzieci oraz młodzież szkolną na zajęcia które organizowane będą w naszej remizie. Mają one charakter szkoleniowy, rozrywkowy. Dla najbardziej aktywnych przygotowane atrakcyjne nagrody. Zajęcia organizowane w dniach 03.02 (poniedziałek) do 07.02 (piątek) w godzinach od 9:00 do 13:00. Więcej szczegółów poniżej.

 
Całotygodniowy plan – pobierz

zajecia

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress