Kalendarze Strażackie na 2014 rok

Kalendarze Strażackie na 2014 rok

Bez kategorii

Od niedzieli 17 listopada członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wraz z opiekunami będą odwiedzać mieszkańców Łużnej i roznosić kalendarze strażackie na 2014 rok. W trakcie tych wizyt przeprowadzimy także zbiórkę wolnych datków z przeznaczeniem na wyposażenie naszej jednostki. Pieniążki, które uda się zebrać, zostaną spożytkowane na zakup sprzętu pożarniczego, umundurowania oraz wyposażenie remizy strażackiej.

Aby upewnić się że strażacy to nie przebierańcy można poprosić o przedstawienie legitymacji strażackiej.

Liczymy na zrozumienie mieszkańców.

 

Autor: dh Piotr Wojna

łużna_www1

 

 

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress