Gminne zawody sportowo-pożarnicze oraz I festyn strażacki

Gminne zawody sportowo-pożarnicze oraz I festyn strażacki

Bez kategorii

Dnia 11 sierpnia w naszej miejscowości miały miejsce gminne zawody sportowo-pożarnicze organizowane przez OSP Bieśnik, w których udział wzięły drużyny OSP z miejscowości  Biesna, Wola Łużańska, Szalowa, Mszanka, Bieśnik oraz Łużna. Odbyły się one na stadionie sportowym w Łużnej.  Zawody podzielone były na dwie części, czyli sztafeta oraz tak zwana „bojówka”. Zawodom bacznie przyglądali się sędziowie z PSP w Gorlicach, którzy surowo oceniali zmagania druhów. Podczas rywalizacji widzowie mieli okazję zobaczyć jakim sprzętem dysponują poszczególne jednostki oraz jak używają go w praktyce. Po zakończeniu zawodów, ogłoszeniu wyników oraz wręczeniu nagród przyszedł czas na drugą część imprezy – festyn strażacki zorganizowany przez naszą jednostkę. Warto dodać że jest to pierwszy tego rodzaju festyn połączony z zawodami sportowo-pożarniczymi. Miał on miejsce na placu koncertowym tuż obok budynku GOK w Łużnej. Zgromadzonych na imprezie zabawiały zespoły takie jak Marshall Band, Bayer Max oraz Olimp który grał podczas nocnej zabawy tanecznej.

Na wszystkich czekały różnego rodzaju atrakcje takie jak mini park rozrywki dla dzieci, wioska indiańska, prawdziwa kuchnia polowa oraz możliwość spróbowania swoich sił w przeciąganiu węża strażackiego. Każdy miał również możliwość zobaczenia z bliska nowego wozu bojowego naszej jednostki.

Cała jednostka OSP Łużna dziękuje wszystkim, którzy kibicowali nam podczas zawodów, oraz tym którzy przybyli aby wspólnie zabawić się podczas festynu.
Już dziś zapraszamy wszystkich ponownie za rok, dołożymy wszelkich starań aby impreza przyszłoroczna była jeszcze lepsza.

Niebawem fotorelacja.

Autor: dh. Dawid Kotowicz

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress