Groźnie wyglądający wypadek w Biesnej

Groźnie wyglądający wypadek w Biesnej

Bez kategorii

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dnia 28 czerwca w miejscowości Biesna. W zdarzeniu uczestniczył samochód ciężarowy oraz osobowy. Jedna osoba została ranna. Siła uderzenia była bardzo duża o czym może świadczyć fakt, że samochód Opel corsa został przerzucony przez drogę po czym wpadł do przydrożnego rowu. Kierowca samochodu osobowego doznał obrażenia łuku brwiowego oraz drobnych potłuczeń, przez co został odwieziony do szpitala. Kierowcy ciężarowego Volvo nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia pracowała jednostka OSP Łużna, zastęp JRG Gorlice oraz karetka pogotowia.

Dokładny przebieg zdarzenia oraz jego przyczyny bada Policja.

fot. www.luzna24.pl

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress