Dachowanie na prostej

Dachowanie na prostej

Bez kategorii

Dnia 4 lipca nasza jednostka została wezwana do wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr. 977, w miejscowości Łużna, koło firmy GRILEX. Kierowca terenowego Suzuki, nie zachował ostrożności podczas wyprzedzania pojazdu. Zderzył się z pojazdem, który rozpoczął wcześniej manewr wyprzedzania, następnie odbił się od niego przez co stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik po czym dachował w rowie. Na miejscu pracowała jednostka naszej straży, zastęp JRG Gorlice, karetka pogotowia oraz Policja. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń.

 

 

Autor: dh. Dawid Kotowicz

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress