Spotkanie gimnazjalistów z OSP Łużna

Spotkanie gimnazjalistów z OSP Łużna

Bez kategorii

W dniu 18 czerwca 2013 roku w remizie OSP Łużna odbyło się spotkanie klas trzecich gimnazjum z ochotnikami straży pożarnej. Celem spotkania było uświadomienie uczniów o niebezpieczeństwach, które mogą ich spotkać podczas nadchodzących wakacji. Odbyła się prezentacja multimedialna dotycząca owych niebezpieczeństw, demonstracja nowego sprzętu jakim dysponuje jednostka oraz pokaz medyczny, w którym udział brali uczniowie.
Strażacy mają w planach organizować takie spotkania co roku, aby przyczynić się do zmniejszenia ilości wypadków na wakacjach wśród młodzieży.

autor: Dominika T.

 

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress