Pokaz sprzętu hydraulicznego

Pokaz sprzętu hydraulicznego

Bez kategorii

Dzisiejszego dnia tj. 6 lipca 2013r. na terenie Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach odbyły się pokazy sprzętu hydraulicznego. Przedstawiciele różnych firm prezentowali swoją ofertę oraz omawiali zalety swoich produktów.  Grupa druhów z naszej jednostki również w nich uczestniczyła, ponieważ w krótkim czasie planowany jest zakup takiego sprzętu.

Celem pokazów było zaprezentowanie oferty sprzętu służącego np. do rozcinania samochodów podczas wypadku, w celu uwolnienia poszkodowanych. Swoje urządzenia prezentowali przedstawiciele jednych z najlepszych firm na rynku takich jak: Weber, Lukas, czy Holmatro.

Pokaz miał charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Druhowie  z okolicznych jednostek mogli samodzielnie wypróbować działanie sprzętu hydraulicznego na przygotowanym wcześniej samochodzie.

 

Autor: dh. Dawid Kotowicz

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress