Pożar budynku gospodarczego w Mszance

Pożar budynku gospodarczego w Mszance

Bez kategorii

Dzisiaj około godziny 11:30 nasza jednostka zadysponowana została do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Mszanka.

Na miejscu zdarzenia pracowało  13 zastępów straży pożarnych. Po dwa z JRG Gorlice, OSP Łużna oraz OSP Szalowa oraz po jednym z miejscowości Mszanka, Wola Łużańska, Biesna, Bieśnik, Moszczenica oraz Klęczany. Akcję utrudniał mokry teren przy posesji powodujący ugrzęźnięcie 3 samochodów bojowych.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy przystąpili do ugaszenia ognia, późniejsze działania miały charakter rozbiórkowy. Dogaszano wciąż tlące się siano, oraz usuwano je z budynku. Zadaniem strażaków było również usunięcie poszycia, oraz konstrukcji dachu, która została poważnie naruszona i stwarzała realne zagrożenie. Cała akcja trwała ok. 6 godzin i uczestniczyło w niej ok. 75 strażaków. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane, jednak za najbardziej prawdopodobną przyjmuje się zwarcie w instalacji elektrycznej.
© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress