Zebranie Walne OSP KSRG Łużna 2017

Zebranie Walne OSP KSRG Łużna 2017

Bez kategorii

W dniu 28.01 br. odbyło się zebranie sprawozdawcze z działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Łużnej. Zebranie rozpoczął Dh. Stanisław Radzik, a na przewodniczącego została jednogłośnie wybrana Dh. Teresa Burkot. Na spotkaniu został podsumowany rok 2016. Naczelnik OSP Dh. Bogusław Kotowicz przedstawił sprawozdanie z działalności OSP Łużna za rok 2016, zostało również przedstawione sprawozdanie finansowe oraz podjęto założenia finansowe, szkoleniowe i generalnego przyjęcia w poczet straży Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w roku 2017. Odznaczono za zasługi dla pożarnictwa następujących druhów:

1. Dh. Szymon Radzik – Strażak Wzorowy
2. Dh. Krzysztof Rączkowski – Strażak Wzorowy
3. Dh. Mateusz Piecuch – Brązowy Medal

Udzielono absolutorium zarządowi OSP za rok 2016. Następnie głos zabrał st.kpt. Piotr Migacz. Podziękował on druhom za całoroczną pracę i współpracę z PSP Gorlice. Przedstawił sumę wyjazdów w minionym roku oraz plan szkoleniowy w br. Kończąc zebranie głos zabrał wójt gminy Łużna Dh. Kazimierz Krok również dziękując strażakom za ciężką pracę na rzecz gminy oraz za niesienie pomocy mieszkańcom. Był on szczególnie zadowolony widząc duże zainteresowanie młodzieży z gminy Łużna, którzy wstąpili w szeregi naszej jednostki. Kończąc chcielibyśmy przedstawić krótką fotorelację z tego wydarzenia.

P1010775P1010778P1010779P1010787

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress