WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

W dniu 6 lutego odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które  otworzył prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Łużnej Druh Stanisław Radzik. Po przywitaniu zaproszonych gości przyjęto porządek zebrania i przedstawiono sprawozdania z 5 lat działalności jednostki. W tym okresie jednostka doposażyła się sprzętowo, a także wielu druhów zwiększyło swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i ćwiczeniach.
Po wysłuchaniu sprawozdań udzielono zarządowi absolutorium. Następnie Prezes Zarządu Gminnego Druh Stanisław Bara oraz wójt Gminy Łużna Kazimierz Krok wręczyli następujące odznaczenia dla strażaków:

Dh Antoni RymekMedal Złoty „Za Zasługi dla Pożarnictwa”
Dh Robert Rymek – Medal Srebrny „Za Zasługi dla Pożarnictwa”
Dh Wiesław Rura – Strażak Wzorowy
Dh Piotr Wojna – Strażak Wzorowy

Kolejnym etapem zebrania były wybory nowego zarządu. Po głosowaniu nowy zarząd ukonstytuował się w następujący sposób:

Prezes – Stanisław Radzik
Naczelnik – Bogusław Kotowicz