Wsparcie dla OSP Łużna w zakupie kalendarzy strażackich na rok 2015

Wsparcie dla OSP Łużna w zakupie kalendarzy strażackich na rok 2015

INFO

Rok 2014 powoli dobiega końca. Za nami wiele interwencji poważnych jak i tych mniej. Ile przed nami tego nikt nie wie. Miesiąc październik to czas aby zacząć myśleć o kalendarzach na przyszły rok. W tym roku chcielibyśmy również odwiedzić państwa domostwa z naszymi kalendarzami strażackimi. Niestety potrzebujemy na ich zakup pieniędzy. Zwracamy się szczególnie do miejscowych przedsiębiorców z prośbą o wsparcie, a w zamian otrzymacie państwo reklamę w postaci logotypu na każdym egzemplarzu kalendarza. Rozprowadzane będą po całej Łużnej więc jest to wspaniały pomysł na rozreklamowanie własnej firmy.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy i mamy nadzieje do zobaczenia w Państwa domach.

Kontakt: 793 494 311

dh Piotr Wojna

łużna_www1

© 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikacje zamieszczone na stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Design by Piotr Wojna Chaussures Nike Pas Cher

Szukaj

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress